O nas

RAU Cosmetics to innowacyjna marka, która rośnie i rozwija się dynamicznie, od dnia jej powstania w końcu 2009 roku.

Historia sukcesu zaczęła się od pomysłu, by stworzyć dostępne dla każdego, przystępne cenowo, lecz wysokiej jakości kosmetyki nie zawierające olejów mineralnych. Celem RAU Cosmetics było i jest świadome wyróżnianie się w kosmetycznym świecie powierzchownych reklam i niezliczonych produktów wytwarzanych masowo. Naszym pomysłem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, które wyróżniają się nie tylko poprzez pięknie zaprojektowane opakowania, ale przede wszystkim przez ich zawartość oraz zapewnienie przejrzystości i spersonalizowania. Tak więc, na przykład, nasi Klienci na indywidualne zapytanie zawsze otrzymają osobisty, dostosowany do potrzeb ich skóry plan pielęgnacji.

Nasze produkty nie zawierają olejów mineralnych i parabenów, w dużej mierze są pozbawione olejów silikonowych, PEG'ów i barwników. Zawierają za to wysokiej jakości składniki imponując przy tym ceną. Wszystkie produkty RAU Cosmetics są formułowane i produkowane w Niemczech i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Od 2009 roku przekonało to już wielu Klientów i pokazało, że jesteśmy na dobrej drodze.

Dziś gama ponad 80 produktów inspiruje naszych Klientów na całym świecie. Klienci prywatni jak i profesjonalne kosmetyczki doceniły zarówno kosmetyki RAU, jak również doskonały stosunek ceny do jakości naszych produktów. Ten sukces spowodował, że marka rozszerzyła swoją działalność na wiele krajów.

RAU Cosmetics chce umożliwić każdemu, aby do pielęgnacji skóry mógł korzystać z najwyższej klasy produktów kosmetycznych. Skóra jest jednym z najważniejszych narządów człowieka, dlatego wymaga wysokiej jakości, efektywnej pielęgnacji, na którą każdy powinien móc sobie pozwolić. Choć zadbany wygląd jest ważny, to regeneracja i ochrona skóry powinny być priorytetem w naszych stresujących czasach.

W codziennym pędzie pozwól sobie i swojej skórze na przerwę - odwdzięczy ci się promiennym, czystym i naturalnym wyglądem. Wypróbuj nasze produkty i daj się zainspirować!

Jeśli masz pytania lub sugestie skontatuj się z nami wysyłając email na info@rau-cosmetics.pl.